מפעילויות התנועה

עשרת לצעירים

מטריד אותך השסע בעם? בוער בך רצון לחיות חיי משמעות? סטודנטים וצעירים מכל הקשת הפוליטית והדתית נפגשים פעם בשבוע סביב הערכים של עשרת הדיברות. בירות ואוכל עלינו.

עשרת על הגג

סדרת מפגשים לצעירים וצעירות על גג ירושלמי, ללימוד ושיח על עשרת הדברות באווירה כיפית עם כיבוד ובירות, בהנחיית יואב באומן.

עשרת למכינות

צעירים מהתפוצות לומדים בחבורה את הספר "עשרת הדברות- קריאת כיוון" במכינה העולמית שבמגדל עוז. גם בנות מכינת לפידות אמונה מתכוננות לשירות צבאי משמעותי בעזרת הספר שלנו.

ערב TED סטודנטים

סטודנטים שלמדו את עשרת הדיברות בשדרות החליטו לערוך תחרות מגניבה וכריזמטית במיוחד בסגנון הרצאות TED כדי להנציח את המסר בצורה מיוחדת.

עשרת בקמפוס

איך מגשרים על השסע בחברה הישראלית? סטודנטים וצעירים מכל הקשת הפוליטית והדתית נפגשים פעם ברחבי הארץ, במפגשים מרתקים ומעצימים סביב הערכים שבלב עשרת הדיברות. המפגשים שזוכים לפופולריות רבה, מתקיימים בשדרות, בטכניון, בירושלים ובלוד, ואנחנו לא מתכננים לעצור כאן.

תכנית BCI

מי אני? מה היא זהות יהודית במאה ה-21? איזו חברה אני רוצה לבנות? תנועת עשרת בשיתוף פעולה עם (Ziering Brandeis Collegiate Institute (BCI מציגים תוכנית בינלאומית ייחודית, הכוללת 6 מפגשים שבועיים בזום, המועברים לצעירים בכל רחבי ישראל וארה"ב.