מהפכת האחדות מעלה הילוך

בשבוע שעבר, נפל דבר במדינת ישראל. יצאה לדרך מהפכת האחדות באירוע שלא היה כמותו במדינת ישראל. תנועת עשרת זכתה לקחת חלק פעיל באירוע העצום שהופק על ידי ידי ארגון 'נפגשים מחדש', שהיה כולו הידברות, כאב על חוסר האחדות בינינו, ותקווה שהכל יכול להשתנות לטובה.

אל האירוע נהרו אלפי בני אדם מכל קצוות הקשת ומילאו את האנגר 11 העצום בנמל תל אביב, בערב שהונחה על ידי אנשי ונשות תקשורת בכירים, כלל הופעה מטורפת עם מיטב האמנים ובהשתתפות מובילי המשק משני צידי המתרס.

בשיאו של האירוע הובילו פעילי ופעילות תנועת עשרת מעגלי שיח, שהעניקו הזדמנות אמיתית להידברות והקשבה בין דתיים וחילוניים, ימנים ושמאלנים, תומכי הרפורמה ומתנגדי המהפכה, וכל מה שביניהם. כמו כן, באולם פעלה עמדת הסברה של תנועת עשרת שגררה תשומת לב רבה מהמשתתפים.

"עצם זה שכל האנשים האלו בחרו להיות כאן הערב, ממלא אותי בתקווה" שיתף בהתרגשות יואב באומן, ממובילי תנועת עשרת, "היום יש פה לפחות אלפיים אנשים, שיעבירו את המסר של האחדות הלאה למשפחות ולחברים שלהם. אני לא יכול לדמיין מה יקרה כשיגיעו 10,000 לאירוע כזה. אין ספק שהמדינה שלנו תהיה במקום יותר טוב".הצטרפו אלינו!